Прощання зі Світланою Лук’янчик, яка загинула в Охматдиті, пройшло у Львові

У Львові попрощалися із загиблою в “Охматдиті” лікарем Світланою Лук’янчик

Фото: facebook.com/andriy.sadovyi

У середу, 10 липня, у Львові відбулася церемонія прощання із 30-річною лікарем-нефрологом Світланою Лук’янчик. Вона загинула внаслідок ворожого обстрілу Національної дитячої спеціалізованої лікарні МОЗ України “Охматдит” у Києві. Про це повідомив мер міста Андрій Садовий та голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький.

– Світлані було лише 30 років. У такому молодому віці вона встигла багато зробити для полегшення страждань маленьких пацієнтів, зокрема з нирковою недостатністю. Про це свідчать спогади батьків дітей, яких вона вела, друзів, знайомих, колег, – розповів Козицький.

Він зазначив, що Світлана працювала в єдиному в Україні відділенні, де діти з хронічною хворобою нирок усіх видів та ступенів тяжкості могли лікуватись стаціонарно. Перед ударом лікарка ще встигла перевести в укриття маленьких пацієнтів, які перебували на діалізі.

  • Вранці 8 липня 2024 року російські окупанти вчинили черговий жорстокий акт терору проти України, випустивши 38 ракет різних типів.
  • Одна з них потрапила до найбільшої дитячої лікарні в Україні “Охматдит”, внаслідок чого постраждали майже всі корпуси столичного багатопрофільного діагностично-лікувального закладу.

Источник: kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *