Президент зустрівся з конгресменами США – обговорювали військову допомогу Києву

Зеленський зустрівся з конгресменами США – обговорювали військову допомогу Києву

Фото: President.gov.ua

У понеділок, 30 жовтня, український лідер Володимир Зеленський ухвалив двопартійну делегацію Палати представників Конгресу США у складі Джеймса Френча Гілла, Майкла Квіглі та Стівена Лінча, які перебувають в Україні з візитом. Про це повідомила прес-служба Зеленського.

Під час зустрічі президент наголосив, що такі візити солідарності є потужним сигналом підтримки України та її народу з боку США. І це особливо важливо напередодні зими, коли держава-агресор планує продовжити ракетний терор проти українських міст та критичної інфраструктури.

– Ми високо цінуємо те, що Республіканська та Демократична партії, адміністрація президента Джозефа Байдена, а також обидві палати американського Конгресу об’єднані у підтримці України. Це справді потужний сигнал світу про те, що ми переможемо у боротьбі за наші спільні цінності – свободу та демократію, – наголосив Зеленський.

Зеленський обговорив із делегацією конгресменів США продовження забезпечення бюджетної та військової допомоги Києву. Фото: president.gov.ua

Під час зустрічі обговорювалися Зеленський обговорив із конгресменами продовження дієвої та всебічної підтримки України з боку Сполучених Штатів. Він наголосив на важливості внесення президентом США Джозефом Байденом бюджетного запиту до Конгресу з фінансування видатків на допомогу Україні, який містить забезпечення бюджетної та військової допомоги. Президент України також докладно поінформував американську делегацію щодо ситуації на передовій та першочергових потребах сил оборони України.

Напередодні Зеленський заявив, що цей листопад та грудень мають стати вагомими для України. Це і нові оборонні пакети, розвиток наших відносин із Європейським Союзом. Українська влада готує міжнародні заходи, заплановані в Україні.

Источник: kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *