Порошенку не вірять 75% українців – соціологи назвали розчарування 2023 року

Порошенку не вірять 75% українців – соціологи назвали розчарування 2023 року

Петро Порошенко, Олексій Арестович та Юлія Тимошенко очолили антирейтинг політиків за підсумками 2023 року. Про це йдеться у результатах соціологічного дослідження Active Group, повідомляє «Інтерфакс Україна».

Згідно з результатами опитування, Петру Порошенку скоріше не довіряють або повністю не довіряють 75,7% українців. Повністю довіряють лідеру «Європейської солідарності» лише 5,2% опитаних.

Також 70% українців назвали діяльність Петра Порошенка шкідливою та виключно шкідливою для України. Ще 41% опитаних вважає, що його моральні якості найгірше підходять для сучасної України, і лише 6,5% респондентів мають протилежну думку.

Олексію Арестовичу скоріше не довіряють 14,4% та повністю не довіряють 55,5% опитаних, Юлії Тимошенко – 29% та 55,1% відповідно.

Щодо лідерів опитування, то президент України Володимир Зеленський наразі має найвищу довіру українців серед політиків, стосовно яких запитували соціологи. Станом на кінець грудня 2023 року Володимиру Зеленському довіряють понад 71% респондентів. На другому місці – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. Йому скоріше довіряють 35,2% та повністю довіряють 20,9% респондентів.

Також, згідно з результатами опитування, українці оптимістично налаштовані щодо 2024 року для України.  Кількість опитаних, які вважають, що 2024 рік буде вдалим, на 17,7% перевищує кількість тих, хто має протилежну точку зору. 

Дослідження проводилося компанією Active Group.

Метод: анкетування громадян України віком 18 та більше років. Вибірка: 2000 (репрезентативна за віком, статтю і регіоном України). Період збору даних: 30 грудня 2023 р. Теоретична похибка дослідження не перевищує 2,2%.

Источник: kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *