Польські перевізники розблокували пункт пропуску Ягодин – Дорогуськ

Польські перевізники після місяця протестів розблокували пункт пропуску «Ягодин – Дорогуськ»

Фото: t.me/DPSUkr

Пункт пропуску «Ягодин – Дорогуськ» на кордоні України з Польщею розблокували після понад місячної блокади польських перевізників. Про це 11 грудня повідомив міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков.

– Блокада пункту пропуску «Ягодин – Дорогуськ» завершена. З 14:00 там відновлено стабільний рух вантажівок.  У напрямку до України проїхали 15 транспортних засобів – вони на пункті пропуску. Також 25 вантажівок оформлюються – прямуватимуть в бік Польщі, – написав він у своєму фейсбуці.

Кубраков додав, що блокування найбільшого вантажного пункту пропуску тривало понад місяць. Команда міністерства та посольства щоденно займалась питанням розблокування та провела десятки зустрічей, перемовин на всіх можливих рівнях. 

– Це була складна робота, але вона ще не завершена. Кордон має бути розблокованим повністю, а подальші блокування не допущені. Працюємо далі, враховуючи інтереси наших перевізників та держави, – підкреслив міністр.

6 листопада польські перевізники з вимогою скасування “траспортного безвізу” ЄС з Україною заблокували рух вантажівок на трьох пунктах пропуску – «Краківець – Корчова», «Рава-Руська – Гребенне» та «Ягодин – Дорогуськ». 23 листопада до страйку додали пункт пропуску «Шегині – Медика». 7 грудня Укрзалізниця відправила через польський кордон перший поїзд із заблокованими вантажівками.

Фото: t.me/DPSUkr

Источник: kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *