Норвегія дає 1,2 тис. доларів кожному українцю за повернення додому

Норвегія платить 17,5 тис. крон (1,2 тис. доларів) кожному громадянину українцю, який має статус колективного захисту, посвідку на проживання в їхній країні та готовий повернутися до України. Гроші дають тим, хто готовий купити квиток в Україну та одразу ж повернутися додому.

Norvegija Daye 12 Tis Dolariv Kozhnomu Ukrayincju Za Povernennja Dodomu 77206c3, Business News

Про це йдеться у заяві Норвезького імміграційного управління. “Ви не можете отримати допомогу на репатріацію, якщо ви громадянин Норвегії. Яка підтримка вам буде надана? 17 500 норвезьких крон готівкою для повернення додому та відновлення в Україні. UDI не може допомогти вам з транспортом в Україну”, – зазначають у відомстві.

Щоб отримати гроші, потрібно підтвердити повернення додому (документи, білети), описати маршрут. “У цих квитках має бути зазначено, що який би вид транспорту ви не використовували, він доставить вас якомога ближче до кінцевого пункту призначення”, – зазначають в організації.

Також потрібно оформити сповіщення про переїзд (переїзд з Норвегії):

Копія сповіщення про переїзд (виїзд з Норвегії) з підтвердженням або печаткою з Державного регістру народонаселення (Folkeregisteret)/податкової інспекції.
Підтвердження від NAV, муніципалітету чи державної установи про те, що було подано повідомлення про переїзд
Цифрова квитанція з податкової адміністрації Норвегії (Skatteetaten), яка підтверджує, що було подано повідомлення про переїзд.
Діти віком до 18 років мають подавати заяву разом із батьками. Якщо з дитиною подорожує лише один із батьків, інший батько в Норвегії повинен надати письмове підтвердження того, що він чи вона згодні з цим.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *