Німеччина хоче змінити систему виплат українським біженцям

У Німеччині без фінансової підтримки можуть залишитися українські біженці, які не працевлаштувалися. Відповідне рішення розглядає влада країни.

2568_67744.jpg (.95 Kb)

За словами голови парламентської фракції ХДС у Бундестазі та ексміністра транспорту Німеччини Александера Добріндта, система виплат для біженців із України є неправильною. Він наголосив, що деякі з них віддають перевагу соцвиплатам замість пошуку роботи, цитує Bild.

На думку Добріндта, цю систему виплат необхідно змінювати. Зокрема, політик пропонує скоротити виплати для тих, хто не йде працювати.

“Менш ніж 20% українців, які живуть у Німеччині, мають роботу. У Нідерландах цей показник перевищує 70%, у Польщі ще більше. Це свідчить про те, що Німеччина пропонує неправильні стимули”, – каже глава фракції.

При цьому він зазначив, що головний акцент має бути на тому, щоб запропонувати кожному дорослому українському біженцю роботу. А якщо вони відмовляються від неї, соціальні виплати повинні бути зменшені.

У Німеччині на 2024-й вже заплановано деякі скорочення допомоги біженцям. Наприклад, про право на повноцінну соцдопомогу шукачі притулку зможуть отримати тільки після трьох років урізаної підтримки, хоча раніше на це давали всього 1,5 року.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *