Нардеп Дунда закликав правоохоронців відкрити справу через заяву Арестовича про фашизм

Нардеп Дунда закликав правоохоронців відкрити справу через заяву Арестовича про фашизм

Народний депутат Олег Дунда закликав правоохоронні органи звернути увагу на заяви Олексія Арестовича на Форумі вільної Росії у Таллінні (Естонія). В ефірі “Еспресо” парламентар розповів, що став свідком промови Арестовича, у якій він возвеличував російський народ.

– Маємо, на жаль, неприємні новини. На Форумі вільної Росії, окрім мене, від України були присутні деякі інші представники. Один із них – Олексій Арестович. Я мав не дуже приємну можливість послухати 15-хвилинну промову людини, яка намагається бути більшим росіянином, ніж самі росіяни. Фактично, виходячи зі слів Арестовича, я слухав про велику шану її величності Російській імперії та величному російському народу. У мене склалось таке враження, що він взяв статтю диктатора Путіна за 2021 рік й переповів її своїми словами… І я дуже хотів би, щоб наші правоохоронні органи також з цим ознайомились. Оскільки після повернення до України Арестовичу єдиний шлях – до буцегарні, – заявив Дунда. 

Цитати із виступу Арестовича на форумі опублікувало естонське видання Delfi. Ексрадник Офіса президента сказав, що “справжній фашизм – це записувати всіх росіян у фашисти”.  Також Арестович розмірковував про лозунг “Слава Україні!”.

– Мені здалося, що російській опозиції нав’язали ось цей певною мірою вибачальний тон. Знаєте, у чому для мене це проявляється? У хорошому дресируванні щодо [гасла] “Слава Україні!”… Ви не зобов’язані цього робити взагалі, на мій погляд. Ви можете це робити, але ви не зобов’язані. Мені це дресирування не подобається, – заявив Арестович на форумі. Форум вільної Росії проходить 1-2 жовтня у Таллінні під девізом «Перемогу – Україні, свободу – Росії». Його організовують російські опозиційні журналісти. Серед спікерів від України були заявлені Арестович, Дунда, шеф-редактор видання “Хвиля” Юрій Романенко та голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров. Наприкінці вересня на Арестовича було подано дві заяви через висловлювання про жінок на семінарах. Ініціатори заяв – львівська громадська організація “Центр “Жіночі перспективи” та народний депутат Інна Совсун (фракція “Голос”).

Источник: kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *