Найбільша криптобіржа світу пішла з рф: назвали причину

Найбільша криптобіржа світу Binance повністю пішла з Росії – компанія продала свій тамтешній бізнес криптообміннику CommEX. Причина – “несумісність роботи у Росії зі стратегією дотримання вимог”. Втім, одномоментним виходом з РФ це назвати все ж таки не можна. Як зазначили в криптобіржі, планомірний перехід існуючих користувачів на іншу платформу, а також процес відключення займе до 1 року.

4365_gerb_1.jpg (38.03 Kb)

Більш того, підкреслили в компанії , всі активи поточних користувачів “безпеки і надійно захищені”. Також усі біржові сервіси в Росії Binance закриє протягом наступних кількох місяців.

“Binance уклала угоду про продаж всього свого російського бізнесу компанії CommEX. Дивлячись у майбутнє, ми визнаємо, що робота в Росії несумісна зі стратегією Binance щодо дотримання вимог. Незважаючи на те, що фінансові подробиці угоди залишаються конфіденційними, слід зазначити, що в рамках цього угоди Binance повністю припиняє свою діяльність у Росії”, – повідомили у Binance.

При цьому там наголосили: у домовленості компанія не залишить права на отримання частини прибутку після продажу. А також можливості зворотного викупу часток у бізнесі.

Раніше Binance потрапила під пильну увагу американських та європейських регуляторів, які підозрюють, що з її допомогою російський бізнес міг оминати західні санкції. Зокрема, повідомляло видання The Wall Street Journal :

біржа приймала перекази з російських банків, що потрапили під санкції;
з її допомогою російські клієнти могли виводити гроші із країни.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *