На кордоні з Польщею українські перевізники розпочали акцію протесту

Українські перевізники у відповідь розпочали акцію протесту на кордоні з Польщею

Фото: suspilne.media

Українські перевізники розпочали акції біля пунктів пропуску ПП «Рава-Руська – Гребенне», «Краковець – Корчова» та «Шегині – Медика» у відповідь на блокаду, яку проводять польські протестувальники. Про це повідомило “Суспільне”.

– Мета нашої акції – зупиняти польські автомобілі, які об’їжджають позачергово і щоб вони стояли в черзі так само, як наші стоять на кордоні з Польщею, – сказав голова ГО “Українська транспортна спілка у Львівській області” Олег Дубик.

Він також наголосив, що польські вантажівки допускатимуться на українську територію з тією самою затримкою, з якою поляки пропускають українські автомобілі.

Мирна акція біля трьох міжнародних пунктів пропуску триватиме з 20 лютого до 15 березня або до розблокування кордонів польськими мітингувальниками.

Спікер міністерства Олег Ніколенко коментуючи те, що відбувається, зазначив, що в умовах російської агресії польсько-український кордон дуже важливий і його блокування неприпустиме. За його словами, дії польських протестувальників загрожують українській економіці.

  • 20 лютого польські аграрії заблокували дороги та пункти пропуску, вимагаючи заборони на українську продукцію та відмови від “зеленого курсу” ЄС. Вони також перекрили залізницю та висипали українське зерно на рейки.
  • 19 лютого президент Володимир Зеленський зазначив, що всього 5% українського агроекспорту проходять через польський кордон, що вказує, що проблема не так у зерні, як у політиці. Він назвав те, що відбувається, знущанням.

Фото Фото 20 Лютого13:32

Источник: kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *