На 24 Каналі “шоковані” рішенням журналіста Олексія Печія не повертатися в Україну після Саміту ЄС

На 24 Каналі “шоковані” рішенням журналіста Олексія Печія не повертатися в Україну після Саміту ЄС

Фото: youtube.com/@PECHII

Ведучий 24 Каналу Олексій Печій вирішив не повертатися в Україну після Саміту ЄС. Керівництво медіахолдингу “Люкс” та колеги засудили вчинок журналіста, повідомив телеканал.

22 грудня Печій записав відео на своєму youtube-каналі та написав пост у фейсбуці. Він заявив, що буде працювати заради України за кордоном та передбачає, що стане ціллю для “медіакілерів”. За словами журналіста, Україні бракує “горизонтальної комунікації з західним суспільством”. 

Генеральний директор медіахолдингу “Люкс” Роман Андрейко заявив, що журналіст використав довіру до себе, коли отримав акредитацію на Саміт ЄС, який проходив з 14 по 15 грудня. Після саміту журналіст не повернувся до України й лише за тиждень пояснив свою поведінку.

– Сказати, що я шокований – нічого не сказати! – заявив генеральний директор ТРК “Люкс” Роман Андрейко.

Ведуча 24 Каналу Ірина Узлова запевнила, що рішення однієї людини не віддзеркалює ідеологію всього колективу. Ведучий Арсен Цимбалюк порівняв Олексія Печія з наразі загиблими колаборантами Іллею Кивою та Кирилом Стремоусовим.

Ведучий Юрій Гаврищак сказав, що рішення журналіста стало абсолютною несподіванкою і для топменеджменту холдингу, і для ведучих, і для режисерів монтажу, продюсерів, стилістів, гримерів. 

– Ми не засуджуємо рішення Олексія і не виступаємо в ролі судей, для цього є час і ви, які нам довіряли і довіряєте. Але не поділяємо його позиції. Хлопці та дівчата, яким ми намагаємося допомогти в Авдіївці, під Бахмутом, на лівому березі Дніпра знають, – заявив він.

У ніч проти 22 грудня у Києві внаслідок атаки “шахедів” постраждала квартира ведучого телемарафону Андрія Ковальського.

Фото: facebook.com/pechiy.a

Фото: facebook.com/pechiy.a

Источник: kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *