МВС: У руках помічника Залужного вибухнула граната, яку йому подарували на День народження

МВС: У руках помічника Залужного вибухнула граната, яку йому подарували на День народження

Фото: УП

Голова МВС Ігор Клименко спростував чутки, що помічник головнокомандувача ЗСУ Геннадій Частяков загинув у результаті диверсії. Сьогодні, 6 листопада, військовослужбовець святкував день народження. Колега подарував йому ящик із гранатами нового західного зразка, одна із яких вибухнула у нього вдома у селі Чайки Київської області. 

– Внаслідок першочергових слідчих дій вдалося зʼясувати перші обставини трагедії. Сьогодні в загиблого майора Частякова був День народження. Додому він повернувся з роботи з подарунками від колег, які почав показувати рідним. Дістав подарунковий ящик із гранатами всередині та почав демонструвати один із боєприпасів синові. Це були гранати нового західного зразка. Спершу до рук боєприпас взяв син та почав крутити кільце. Далі військовослужбовець забрав гранату в дитини та висмикнув кільце, спровокувавши трагічний вибух, – розповів Клименко.

У квартирі Частякова поліція знайшла ще 5 таких нерозірваних гранат. Їх відправлять на експертизу. Поліцейські вже знайшли колегу-військовослужбовця, який подарував коробку із гранатами,  його кабінеті вже провели обшук і вилучили ще 2 аналогічні гранати. 

Про загибель Частякова та поранення його 13-річного сина раніше повідомила пресслужба Національної поліції.

Фатальний подарунковий набір. Фото: УП

Источник: kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *