Міноборони закупило для другої лінії оборони модулі з душовими та пральнями

Міноборони закупило для другої лінії оборони модулі з душовими та пральнями

Фото: facebook.com/MinistryofDefence.UA

Міністерство оборони України закупило та передало військовослужбовцям приблизно 500 мобільних казарм з душовими кабінами й пральнями. Про це відомство повідомило 2 листопада.

– Блок-контейнери найпотрібніші на другій лінії оборони або у місцях, де тренуються українські захисники. У числі перших їх отримали підрозділи мобільних вогневих груп ППО, артилеристи, а на полігонах – десантники та піхотинці, — розповіли в фейсбуці Міноборони.

Модулі виготовлені українськими виробниками. У блок-контейнерах є кондиціонер, обігрівач, умивальник, душ, туалет і пральні. З конструкцій можна створювати збірно-розбірні мобільні казарми, зазначили у відомстві. 

У липня 2019 року подібні мобільні житлові модулі презентували президенту Володимиру Зеленському. Тоді їх розробили для зони ООС і військових навчань.

22 жовтня Міноборони повідомило, що поставило на забезпечення в ЗСУ жіночу білизну, яка пройшла всі необхідні випробування в підрозділах. Комплекти виготовляються у трьох кольорах: Coyote, Olive green та Black.

Фото: facebook.com/MinistryofDefence.UA

Источник: kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *