Міноборони передумало збільшувати терміни оновлення особистих даних до 90 діб

Міноборони передумало збільшувати терміни оновлення особистих даних військовозобов’язаних

Фото: Суспільне.Суми

Міноборони не підтримало законопроєкт про збільшення термінів оновлення даних для військовозобов’язаних з 60 до 150 днів. Тому крайньою датою оновлення даних залишається 16 липня 2024 року. Про це повідомили один з авторів відповідного законопроєкту народний депутат Володимир Ар’єв та “Українська правда”.

– Минуло трохи більше години, як Міноборони «раптом» змінило думку і вже не підтримує законопроєкт про збільшення терміну внесення особистих даних. Деякі недобросовісні міністри ніяк не можуть визначитися? Здається, у керівництва країни поїхав дах, – написав Ар’єв у Facebook.

Цього ж дня Ар’єв писав у соцмережі, що міністр оборони Рустем Умєров у листі від 24 червня схвалив законопроєкт. Проте листом від 25 червня міністр фактично скасував своє попереднє рішення.

  • Військовозобов’язані мали оновити свої дані в ТЦК до 18 липня. Тепер ця дата змістилася на три місяці. Але у будь-якому випадку за порушення термінів військовозобов’язаним загрожують штрафи.
  • 25 червня речник Міноборони Дмитро Лазуткін повідомив, що серед тих людей, які оновили свої дані від 18 травня, коли набув чинности новий закон про мобілізацію, один мільйон і сто тисяч військовозобов’язаних придатні до призову. 

Фото: facebook.com/volodymyr.ariev

Фото: facebook.com/volodymyr.ariev

Источник: kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *