Кількість евакуйованих із сектора Газа громадян України зросла до 214

Кількість евакуйованих із сектора Газа громадян України зросла до 214

Фото: facebook.com/DefenceIntelligenceofUkraine

Кількість евакуйованих із сектора Газа громадян України зросла до 214. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський у своєму вечірньому зверненні.

– Продовжуємо евакуацію громадян України із сектора Газа. Буквально весь день триває ця робота. Майже щогодини змінюється кількість тих, кого вдалося врятувати. Вже 214 наших людей, — сказав він.

Президент додав, що Україна продовжує допомагати з евакуацією із сектора Газа громадянам Молдови. Зеленський подякував ГУР, МЗС та посольствам України в регіоні.

Головне управління розвідки МО України повідомило, що 155 людей, яких евакуювали із сектору Гази, прибули до аеропорту Кишинева рейсом з Єгипту. Серед евакуйованих ― багато сімей з дітьми, а також одна громадянка України с онкологічним захворюванням. 

– Після прибуття до столиці Молдови її негайно доправили каретою швидкої допомоги на один з пунктів пропуску з Україною, де її зустріла бригада наших медиків та довезла до лікарні в Одесі, — розповіли в управлінні розвідки.

Удень посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук розповів під час телемарафону, що із сектора Гази вийшла ще одна група громадян України у складі 11 людей. 

– Сьогодні вночі пункт пропуску «Рафах» перетнули ще 11 українців, тобто загальна кількість (евакуйованих, – Авт.) — 214 людей, — сказав посол Корнійчук.

Загалом посольство України отримало 360 звернень від українців про евакуацію із сектора Газа. Ізраїльська та єгипетська сторони надали 229 дозволів на перетин кордону.

8 листопада Україна евакуювала першу групу своїх громадян із сектора Гази до Єгипту у складі 43 людей. Також було евакуйовано 36 громадян Молдови. Президентка Молдови Мая Санду подякувала президентам України та Румунії за допомогу з евакуацією.

Источник: kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *