Київське метро зупинило будівництво гілки на Виноградарі – підрядник зірвав строки

Київське метро зупинило будівництво гілки на Виноградарі – підрядник зірвав строки

Фото: aspi.com.ua

Київський метрополітен через зрив термінів розірвав із «Київметробудом» договір про будівництво метро, підписаний у 2018 році. Про це йдеться на сторінці закупівлі в Prozorro.

– Підрядник не розпочав роботи вчасно або виконує їх настільки повільно, що дотримуватись термінів договору неможливо. У зв’язку з цим «Київський метрополітен» вирішує відмовитись від виконання частини будівельних робіт за цим договором, — повідомили в Київському метрополітені.

Договір діє до січня 2024 року. Київський метрополітен заплатив підрядникові 4 мільярди гривень. Після судових розглядів частина авансу має повернутися до міського бюджету.

Нові станції метро “Мостицька” та “Проспект Правди” почали будувати у 2019 році. Станом на грудень 2023 року будівництво застигло на етапі котловану.

У 2020 році СБУ провела “численні” обшуки в офісі “Київметробуду” в рамках розслідування у справі про можливу розтрату коштів при будівництві метро до житлового масиву Виноградар.

Київ проводив кілька тендерів на будівництво метро до Виноградаря. У листопаді 2019 року з’явилися фото першого тунелю. У січні 2020 року суд заарештував кошти на рахунках “Київметробуду”. Плани включали завершення будівництва станцій “Мостицька” та “Проспект Правди” до кінця 2021 року.

Фото: prozorro.gov.ua

Фото: prozorro.gov.ua

Источник: kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *