Канада запровадила нові санкції проти рф

Канада запровадила нові санкції проти країни-агресора Росії. До списку санкцій додали ще 60 російських фізичних та юридичних осіб.

Kanada Zaprovadila Novi Sankciyi Proti Rf D217d4c, Business News

Серед тих, хто потрапив під обмеження, опинилися міністр праці РФ Антон Котяков, дитячі омбудсмени, працівники Центрального банку Росії – лише 42 особи. Про це повідомили на сайті канадського уряду .

Також під санкції потрапили Московський державний інститут міжнародних відносин, видання “Погляд” та “Комсомольська правда”, молодіжні організації “Юнармія”, “Молода гвардія”, “Рух перших” та “Російське географічне товариство”, який очолює міністр оборони країни-агресора Сергій Шойгу.

Крім них, до списку внесли міжнародний дискусійний клуб “Валдай”, акціонерне товариство “Володимир Точмаш”, ПАТ “Коврівський механічний завод” та інші юридичні особи.

Зазначається, що Канада продовжує запроваджувати санкції проти РФ через те, що її дії серйозно порушують міжнародний мир та безпеку, що призвело до серйозної міжнародної кризи.

“Хороші новини. Продовжуємо тиск. Цивілізація переможе автократичне болото”, – відреагував на цю новину керівник Офісу президента України Андрій Єрмак.

Раніше, 23 серпня Канада оголосила про новий пакет санкцій проти Росії . Обмеження тоді торкнулися банків та ядерної галузі РФ, було розширено списки підсанкційних фізичних та юридичних осіб.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *