Etsy Payments запускається в Україні

Платіжний інтерфейс одного з найбільших маркетплейсів для мейкерів у світі Etsy Etsy Payments запускається в Україні . Онлайн-платформа об’єднує понад 90 мільйонів покупців з усього світу та спеціалізується на продажі handmade виробів, вінтажних речей, крафтової продукції і т.д.

4376_e2003c84582d18e59c67cc07fc60db15-23292.jpg (43.06 Kb)

Про це повідомив голова Мінцифри Михайло Федоров . У Etsy Payments продавці отримають доступ до системи захисту Etsy Purchase Protection та спеціальну цілодобову підтримку. Підприємці також можуть керувати усією фінансовою інформацією свого магазину.

Раніше користувачі з України не могли відкривати нові магазини Etsy. Із запуском Etsy Payments це змінюється – тепер українці можуть офіційно відкривати магазини на платформі, продавати товари людям з Америки, Європи, Азії.

Ще у квітні 2021 року Etsy припинив реєстрацію нових магазинів у країнах, де вони поки що не підключили свою внутрішню платіжну систему EtsyPayments. До цього списку країн, на жаль, тоді потрапила й Україна.

Новина про запуск Etsy особливо хороша для малого бізнесу, здебільшого творчого (товари ручної роботи прикраси, меблі та ін.), оскільки це дасть нові можливості для заробітку.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *