ЦАХАЛ записав відео у лікарні Гази – у ній знайшли зброю та тримали заручників

ЦАХАЛ записав відео у лікарні Гази – у ній знайшли зброю та тримали заручників

Фото: facebook.com/idfonline

Ізраїль, який узяв під контроль Газу, оприлюднив докази того, що терористи палестинського руху ХАМАС використовують лікарні у військових цілях. У своїх соціальних мережах Армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) опублікувала відео з лікарні Рантісі, яка, як зазначає The Times of Israel, спеціалізується на лікуванні раку.

Прессекретар ЦАХАЛ Даніель Хагарі розповів англійською мовою, що лікарня розташована поряд із будинком терористів ХАМАС, під яким також прокладено підземний тунель 20 метрів завглибшки. У лікарні знайшли зброю, серед якої жилети для смертників, гранати, автомати Калашнікова та РПГ.

Також ЦАХАЛ припускає, що у лікарні утримували заручників, яких терористи викрали під час нападу на Ізраїль 7 жовтня. На це вказують жіночі та дитячі речі у підвалі, мотузка біля однієї з ніжок стільця, календар зміни варти починаючи з 7 жовтня. З приміщення, схоже, намагалися зробити імпровізовану кімнату. У ньому немає вікон, зате є штори, а також подоби ванної, туалету та кухні.

Також у підвалі лікарні знайшли прострілений мотоцикл, яким, імовірно, терористи перевозили заручників з Ізраїлю до Гази. Ізраїль продовжує розслідувати, чи справді у підвалі лікарні утримували заручників, туди було направлено криміналістичні групи.

Прессекретар ЦАХАЛ Даніель Хагарі сказав, що Ізраїль допоміг евакуювати лікарню Рантісі, а також інші лікарні на півночі Гази, де відбувалися найзапекліші бої.

13 листопада міністр оборони Ізраїлю Йоав Галант заявив, що ХАМАС втратив контроль над Сектором Гази та відступає на південь. Ізраїльські ЗМІ також опублікували фотографії бійців бригади “Голані” із прапорами Ізраїлю у залі парламенту у Газі.

12 листопада президент Ізраїлю Іцхак Герцоґ заявив, що в особистих речах терориста ХАМАС на півночі Гази знайшли книгу Адольфа Гітлера “Моя боротьба” (Mein Kampf) та показав її.

Beneth the Rantisi Hospital в Gaza, IDF намагаються знайти вдома, де Israeli hostages є believed to have been held.

Календар проходить в кімнаті, зафіксовані в дні since October 7 Massacre with title “Operation Al-Aqsa Flood”, Hamás’ name for their horrific attack on Israel. pic.twitter.com/sK4FPaOlHJ

— Israel Defense Forces (@IDF) November 14, 2023

Не тільки здобуде terrorist tunnel з’ясувати, щоб з’єднатися з Hamás terrorist’s house в Рантисі hospital, вони є також право next до школи і @UN Building.

Hamas exploits the people of Gaza. https://t.co/KwmWZok54G pic.twitter.com/90CUiVr9Pi

— Israel Defense Forces (@IDF) November 14, 2023

Источник: kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *