Британія зняла санкції з екстопменеджера найбільшого банку рф

Велика Британія зняла санкції з колишнього топменеджера одного із найбільших російських банків “Открытие” Сергія Стогнієнка. Таким чином, проти нього більше не діють обмеження, а його активи не підлягають блокуванню.

4365_gerb_1.jpg (38.03 Kb)

Про це повідомили у британському уряді. “Сергій Стогнієнко видалений із списку санкцій і проти нього більше не застосувуються заморожування активів чи обмеження щодо трастових послуг”, – йдеться в повідомленні.

Водночас росЗМІ стверджують, що на момент публікації списку санкцій Стогнієнко “не був членом правління “Открытие”. Що, власне, і стало причиною його виключення з нього.

“У червні 2015 року Стогнієнка було обрано заступником голови правління банку “Траст”. Також відомо, що у 2016 році він обіймав тимчасову посаду голови правління “Трасту”. Важливо, що “Траст” у 2018 році був виведений з власності банку “Открытие”. У мережі немає інформації про зв’язки Стогнієнка з банком чи будь-якої з його доньок після 2016 року. Таким чином, делістинг пов’язаний із свідомо некоректною підставою запровадження санкцій проти Стогнієнка”, – йдеться у повідомленні.

Великобританія посилила санкції проти Росії

Водночас Велика Британія запровадила санкції проти нафтової та золотодобувної галузі Росії. Обмеження зачепили 29 фізичних та юридичних осіб – за:

підрив чи загрозу цими особами територіальної цілісності, суверенітету чи незалежності України;
отримання вигоди чи підтримки Уряду Росії.
Серед тих, хто потрапив під санкції, – мережа, що базується в ОАЕ, через яку, за даними британської влади, було перераховано понад 300 млн доларів від продажу золота до Росії. А крім того:

2 найбільших російських виробника золота – Nord Gold Plc та Highland Gold Mining Ltd;
енергетична компанія Paramount Energy & Commodities DMCC – за використання непрозорих структур, які Росія використала для зниження впливу нафтових санкцій G7;
голова Росфінмоніторингу Юрій Чиханчин,
Російська національна перестрахувальна компанія (РНПК);
Російський союз промисловців та підприємців (РСПП).
На з’їзді останнього, до речі, нещодавно виступав президент Росії Володимир Путін. Тоді він, до речі, заявив, що країни Заходу зіткнулися з порожніми полицями магазинів та масовим дефіцитом товарів – і дійшло вже до того, що скоро їм доведеться купувати в Росії ріпу, яку нібито там вже їдять замість помідорів.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *