Британія ввела санкції проти нафтової та золотодобувної галузі рф

Велика Британія запровадила санкції проти нафтової та золотодобувної галузі Росії. Обмеження зачіпають 29 фізичних та юридичних осіб – зокрема, Російський союз промисловців та підприємців, на з’їзді якого нещодавно виступав президент РФ Володимир Путін.

4365_gerb_1.jpg (38.03 Kb)

Про це повідомили у британському уряді. Там зазначили, що санкції є відповіддю Сполученого Королівства на діях цих осіб, спрямованих на:

підрив чи загрозу цими особами територіальної цілісності, суверенітету чи незалежності України;
отримання вигоди чи підтримки Уряду Росії.
Також серед тих, хто потрапив під санкції, – мережа, що базується в ОАЕ, через яку, за даними британської влади, було перераховано понад 300 млн доларів від продажу золота до Росії. А крім того:

2 найбільших російських виробника золота – Nord Gold Plc та Highland Gold Mining Ltd;
енергетична компанія Paramount Energy & Commodities DMCC – за використання непрозорих структур, які Росія використала для зниження впливу нафтових санкцій G7;
голова Росфінмоніторингу Юрій Чиханчин,
Російська національна перестрахувальна компанія (РНПК);
Російський союз промисловців та підприємців (РСПП).
На з’їзді останнього, до речі, нещодавно виступав президент Росії Володимир Путін. Тоді він, до речі, заявив, що країни Заходу зіткнулися з порожніми полицями магазинів та масовим дефіцитом товарів – і дійшло вже до того, що скоро їм доведеться купувати в Росії ріпу, яку нібито там вже їдять замість помідорів.

“Зарубіжні аналітики пророкували нам депресію та спад споживчого сектору. Обіцяли порожні полиці магазинів, масовий дефіцит товарів, провал сектору послуг. Проте західні країни самі на повну зіткнулися з такими ж проблемами. Дійшло до того, що їхні керівники пропонують своїм громадянам замість салату та помідорів перейти на ріпу. Але й за ріпою, напевно, до нас доведеться їхати”, – сказав він.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *