Благодійний фонд “ХЕКС ЕПЕР” роздає гроші українцям

Українці можуть отримати 6660 грн від благодійного фонду “ХЕКС ЕПЕР” з центральним офісом у Швейцарії. Втім, не всі – лише мешканці регіонів, які найбільше постраждали від війни. Отримати гроші можна буде через ПриватБанк.

9790_630_360_1611754369-9.jpg (87.52 Kb)

Про це розповіли в самому банку . Там зазначили, що йдеться про соціально незахищені верстви українців, які потребують допомоги та проживають у:

Донецькій;
Миколаївській;
Херсонська область.
Також підкреслюється: отримувати допомогу від фонду можна буде без через платіжну систему PrivatMoney. Додаткова комісія при цьому стягуватися не буде.

“Виплата допомоги у сумі 6660 грн на кожного члена сім’ї здійснюватиметься через платіжну систему PrivatMoney. Кошти будуть автоматично перераховані на банківську картку або рахунок отримувача”, – йдеться у повідомленні.

Втім, отримати гроші можна буде і без картки – а також якщо при реєстрації неправильно вказані її реквізити. В такому випадку:

буде надіслано смс-повідомлення з контрольним номером перекладу PrivatMoney;
за цим номером грошову допомогу через платіжну систему PrivatMoney можна отримати у Приват24, терміналах самообслуговування, банкоматі, відділенні ПриватБанку або за телефоном 3700.
Де подавати заявку на допомогу

Як пояснили в ПриватБанку, подати заявку на грошову допомогу можна лише у пунктах реєстрації. Ще одна умова – зробити це можна буде особисто.

“Про відкриття пунктів реєстрації у зазначених областях організація повідомлятиме самостійно”, – повідомили у банку.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *