Більшість українців за якомога швидше покарання корупціонерів

Більше половини українців (55%) хочуть якомога швидшого покарання корупціонерів, навіть якщо це буде через порушення законів. Іншої думки, що треба карати за законом, навіть якщо це буде доавго, дотримуються 42% українців.

8621_670027.jpg (39.3 Kb)

Про це свідчать дані опитування КМІС.

Решта 3% респондентів не визначилися зі своєю думкою.

Як зазначив заступник директора КМІС Антон Грушецький, корупція лишається одним із найбільших подразників в українському суспільстві. Більшість українців вимагають покарання корупціонерів навіть з порушенням законів (і порівняно з періодом до вторгнення є радикалізація поглядів).

«Насправді це є тривожною тенденцією, оскільки входить у суперечність з розбудовою сучасної європейської правової держави», — сказав він.

За його словами, останні викриття окремих чиновників здатні лише на певний час бути аргументом, що боротьба з корупцією дійсно ведеться.

«Проте громадськість очікує на реальні вироки та реальну відповідальність. Тому „улюблений“ метод затягування в часі та в результаті „поховання справ“ може врятувати чийогось друга-корупціонера, але може мати нищівний ефект на підтримку влади у вже скорому майбутньому», — додав соціолог.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *