АРМА ініціює перерозподіл АЗК Glusco Медведчука

Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) ініціює перерозподіл арештованих активів проросійського діяча Віктора Медведчука та активів російської компанії “Татнафта”.

8556_zobrazhennya-2024-01-09-195355285-large.jpg (33.46 Kb)

АРМА хоче скасування розпоряджень уряду і розірвання договорів з ПАТ “Укрнафта”, яке управляє арештованими активами АЗК Glusco , йдеться у повідомленні на офіційному сайті Агентства.

Причиною такого кроку в АРМА назвали свідоме відхилення Укрнафтою пропозицій АРМА підписати акти приймання-передачі активів. Як наслідок, підприємство досі не є джерелом надходжень до державного бюджету.

Після рішення уряду Агентство ініціюватиме відбір нового управителя мережею Glusco, який забезпечить належний баланс державних та приватних інтересів й організує прогнозовану, прозору та прибуткову діяльність арештованих АЗК.

“Договір управління з ПАТ “Укрнафта” передбачає відрахування до державної скарбниці щонайменше 5 млн грн щомісяця незалежно від дохідності роботи та 85% від чистого прибутку”, – прокоментувала очільниця АРМА Олена Дума.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *