У Сальвадорі розповіли про роль біткоїна у відродженні країни

Прийняття Сальвадором 2021 року першої криптовалюти як законного засобу платежу стало найважливішим елементом виходу країни з кризи. Про це в інтерв’ю Forbes заявив віцепрезидент Фелікс Ульоа.

Програма боротьби з вуличними бандами для зміцнення безпеки та біткоїн виявилися найважливішими чинниками початку туристичного буму, зазначив політик. Криптовалюта спростила для приїжджих оплату товарів і послуг, позбавивши від проблем обміну валют.

“Без сумніву, туризм і використання цифрових валют йдуть пліч-о-пліч і є ознакою майбутнього і відродження нашої країни”, – вважає він.

Інтеграція біткоїна привернула в Сальвадор нових інвесторів. За словами Ульоа, у країні так чи інакше працюють понад 80 компаній з біткоїн-індустрії.

Він також вказав на розвиток майнінгу криптовалюти, одним із піонерів якого став підтриманий державою проєкт Volcano Energy за участю Tether.

“Усе-таки з ентузіазмом, який розпочався у сфері цифрової економіки з біткоїнерів, Сальвадор як перша держава, що прийняла криптовалюту як законний платіжний засіб, опинився в авангарді та привернув багато інвесторів, які фактично влаштувалися у країні”, – наголосив Ульоа.

Увага влади до нових технологій і поліпшення криміногенної обстановки привернули увагу інтернет-гігантів Google і Meta, які планують співпрацю з Сальвадором, розповів політик. Цьому сприяв також ухвалений закон про податкові пільги для технокомпаній, уточнив він.

Метою партнерства з Google віцепрезидент позначив “модернізацію та цифровізацію уряду Сальвадору” і боротьбу з корупцією серед державних чиновників.

Нагадаємо, раніше Сальвадор запустив власний майнінговий біткоїн-пул.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *