У JPMorgan зафіксували ознаки відродження DeFi і NFT

Активність за напрямками DeFi та NFT демонструє “попередні” ознаки відновлення, оскільки очікування схвалення спотового біткоїн-ETF поліпшило настрої на крипторинку. Такого висновку дійшли аналітики JPMorgan, передає CoinDesk.

Зростання за цим напрямком зафіксовано після дворічного спаду, що створило “певний оптимізм з приводу того, що найгірше залишилося позаду з точки зору середньострокової перспективи”.

“Хоча ми не сумніваємося, що нещодавнє пожвавлення активності DeFi і NFT є позитивним знаком, ми вважаємо, що ще занадто рано радіти цьому”, – заявили експерти.

За їхніми даними, основна причина зростання DeFi-сегмента криється в зростанні торгової активності на децентралізованих біржах. Значний вплив також справив ліквідний стейкінг Lido Finance.

Що стосується NFT, вони виграли за рахунок популярності Ordinals та інших аналогів протоколу. Власні “написи” вже впровадили Avalanche, Fantom і Polygon.

Згідно з DappRadar, провідні NFT-маркетплейси за останній тиждень продемонстрували позитивну динаміку.

Топові колекції також фіксують значний сплеск обсягів торгів.

У JPMorgan наголосили, що блокчейн Ethereum меншою мірою отримає вигоду від зростання, оскільки ліквідність перетікає в молодші проєкти на кшталт Aptos, Sui, Pulsechain, Tenet, Sei і Celestia. Проблема також пов’язана з його “масштабованістю, низькою швидкістю транзакцій і більш високими комісіями”.

Раніше аналітики компанії назвали ралі крипторинку “надмірним” і припустили, що воно може сповільнитися після схвалення біткоїн-ETF.

Нагадаємо, у листопаді дослідники CoinGecko повідомили, що з моменту появи GameFi приблизно 2127 із 2817 (75,5%) проєктів у цьому напрямку зазнали невдачі.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *