Влада США звинуватила китайські компанії в продажу наркотиків за криптовалюту – ForkLog UA

Міністерство юстиції США порушило кримінальні справи стосовно восьми компаній із КНР та їхніх 14 співробітників за фактом поширення наркотиків із використанням цифрових активів.

“Ми знаємо, що глобальні поставки фентанілу, які закінчуються смертю американців, починаються з хімічних компаній у Китаї”, – заявив генеральний прокурор Меррік Гарланд.

Згідно із заявою влади, фірми підозрюють у виробництві фентанілу і метамфетаміну, поширенні синтетичних опіоїдів і продажу хімічних прекурсорів.

Управління з контролю за іноземними активами Міністерства фінансів уже занесло до санкційних списків 28 фізичних і юридичних осіб, причетних до цих злочинів.

Правоохоронці виявили, що ланцюжок поставок китайських наркотиків закінчується в Середньому і Південному округах штату Флорида. Частину заборонених речовин пересилали безпосередньо поштою з використанням посередників, підроблених марок і сфабрикованих декларацій.

“Ці компанії, як правило, використовують криптовалютні транзакції, щоб приховати свою особистість, а також місцезнаходження і переміщення коштів”, – наголосили в Мін’юсті.

Основними постачальниками фентанілу в США є мексиканські картелі Сіналоа і Халіско Нуева. Похідні для приготування речовин організовані злочинні угруповання замовляють із Китаю, додала влада.

У розслідуванні було задіяно багато урядових структур, включно з Управлінням по боротьбі з наркотиками та Мережею по боротьбі з фінансовими злочинами Міністерства фінансів США.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *