Влада Іспанії підтвердила версію самогубства Джона Макафі – ForkLog UA

Іспанський суд назвав самогубство офіційною причиною смерті криптопідприємця Джона Макафі. Про це повідомляє Reuters.

У червні 2021 року тіло 75-річного бізнесмена було знайдено в тюремній камері через кілька годин після схвалення його екстрадиції до США.

Влада заявила, що «немає жодного доказу причетності третьої сторони до злочину».

Поліція дійшла такого висновку одразу після першого розтину 2021 року, проте вдова бізнесмена Дженіс Макафі засумнівалася у версії його самогубства й почала збір підписів із метою змусити уряд видати останки чоловіка для проведення незалежного розтину.

На її думку, рішення суду не було для Джона несподіваним і не могло привести його у відчай. Дженіс зазначила, що він був готовий до подальшої боротьби.

Смерть підприємця оточена безліччю теорій змови, багато з яких породив сам Макафі постами в X.

«Я задоволений тут. У мене є друзі. Їжа хороша. Усе чудово. Знайте, якщо я повішуся як Епштейн, то це буде не моя вина», — писав він незадовго до своєї смерті.

Макафі заарештували в жовтні 2020 року в Іспанії за запитом влади США. Комісія з цінних паперів і бірж звинуватила підприємця в обмані інвесторів під час просування ICO-проєктів, а Мін’юст — у несплаті податків. 2021 року проти Макафі висунули обвинувачення в шахрайстві та відмиванні грошей.

Сам він назвав справу проти нього атакою на всі криптовалюти та вважав звинувачення політично мотивованими.

Нагадаємо, у серпні 2022 року колишня дівчина підприємця Саманта Еррера спростувала його смерть. У документальному фільмі Netflix вона заявила, що Макафі все ще живий і переховується в Техасі.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *