Суд закликав SEC і Binance.US до співпраці – ForkLog UA

Суд відмовився зобов’язати американський підрозділ Binance надати SEC розширену інформацію щодо обробки активів клієнтів, пише The Block.

Замість цього окружний суддя Зія Фарукі закликав сторони до спільної роботи.

Раніше SEC звинуватила Binance.US у небажанні співпрацювати в рамках розкриття інформації. За твердженням відомства, холдингова компанія біржі — BAM — затягувала підготовку запитуваних документів. Комісія також вказала, що платформа продовжує користуватися послугами кастодіального сервісу Ceffu всупереч колишнім домовленостям.

У Binance.US назвали запити SEC на документацію «занадто широкими» і «невиправдано обтяжливими».

«Мені потрібно, щоб ви всі спробували знизити температуру, забули минуле і спробували дати мені дещо з того, що, на вашу думку, допоможе розібратися», — заявив Зія Фарукі.

Комісія просила суд зобов’язати BAM надати інформацію про зберігання активів клієнтів, систему контролю над гаманцями та фінансові звіти компанії, включно з головною бухгалтерською книгою.

SEC також цікавили дані про співпрацю біржі з Ceffu. На думку відомства, кастодіальний сервіс є «нещодавно перейменованим підрозділом Binance», яка, мабуть, контролює активи американських клієнтів.

На тлі розглядів із SEC у Binance.US відбулися скорочення, компанію залишив CEO Браян Шредер. Слідом за ним пішли глави юридичного відділу Крішна Джувваді та відділу ризиків Сідні Маджаля.

У вересні добовий обсяг торгів на платформі опускався до позначки $2,97 млн. Наприклад, 16 вересня показник склав $5,1 млн проти $230 млн рік тому.

Нагадаємо, 5 червня SEC подала в суд на Binance і її CEO Чанпена Чжао. Комісія висунула 13 звинувачень, зокрема про продаж незареєстрованих цінних паперів.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *