Розробники Cosmos розкрили плани щодо розвитку протоколу IBC – ForkLog UA

Команда блокчейн-простору Cosmos представила дорожню карту протоколу Inter-Blockchain Communication (IBC) на 2024 рік для “безшовного” об’єднання мереж.

Основний акцент зроблено на масштабуванні та зручності. У межах майбутніх планів скоротиться час для реалізації IBC, знизяться витрати на обслуговування, а у ширшого спектра блокчейнів з’явиться можливість підключення до протоколу.

“Що стосується зручності використання, команди планують працювати над забезпеченням атомарності кількох пакетів і вдосконаленням проміжного ПЗ завдяки поліпшенню передавання довільних даних поряд із токенами. Ці кроки зроблять IBC комфортнішим і багатофункціональнішим для розробників”, – підкреслили в Cosmos.

Крім того, інструменти для роботи з Inter-Blockchain Communication відокремлять від SDK Cosmos. Для них створять окрему платформу – Interchain Stack.

IBC – протокол, який забезпечує комплексну міжмережеву взаємодію не тільки токенів, а й інших даних. Блокчейни, які використовують IBC, можуть віддалено керувати обліковими записами, а також запитувати інформацію з інших екосистем.

Згідно із заявою Cosmos, за минулий рік через IBC здійснили 52 млн транзакцій на суму $29 млрд між більш ніж 100 мережами.

Нагадаємо, у вересні розробники платформи Cosmos додали в центральний блокчейн екосистеми Cosmos Hub модуль ліквідного стейкінгу під час оновлення до версії v12.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *