Регулятор Нью-Йорку посилить правила лістингу криптоактивів – ForkLog UA

Департамент фінансових послуг штату Нью-Йорк (NYDFS) має намір запровадити вищі стандарти для лістингу та делістингу цифрових активів на торгових платформах. Про це повідомляє WSJ.

Регулятор представив нове керівництво, покликане допомогти компаніям розробити політику розміщення монет.

За словами суперінтендантки NYDFS Адрієнн Гарріс, документ необхідний, щоб встановити надійні правила для бірж, які захищають інвесторів. Потреба в оновленні керівництва виникла через недоліки, виявлені під час недавніх перевірок неназваних організацій, підкреслила вона.

“Коли ми бачимо нові ризики або використання монети не за призначенням, ми хочемо, щоб у наших компаній була можливість вилучити актив із лістингу, як і раніше забезпечуючи захист споживачів, безпеку і надійність”, – додала Гарріс.

У рамках нових правил NYDFS вимагає від зареєстрованих у штаті криптовалютних організацій впровадити нову політику лістингу та виключення токенів. Документ відкритий для громадського обговорення до 20 жовтня.

При цьому компанії повинні самостійно розробити власні норми в трьох сферах: управління процесом розміщення монет, оцінка ризику активів і процедури моніторингу.

“Ми продовжуємо контролювати аналіз організацій у нашій юрисдикції на основі ризиків, стежити за тим, щоб ці перевірки проходили успішно, і спостерігати за своєчасним усуненням наслідків. Відомство, звичайно, продовжить застосовувати примусові заходи там, де це необхідно”, – ідеться в повідомленні.

У лютому NYDFS ініціював розслідування щодо інфраструктурної компанії Paxos, яка є емітентом стейблкоїнів Pax Dollar і Binance USD (BUSD). Департамент наказав припинити випуск останнього.

Paxos зупинив емісію BUSD відповідно до вказівок регулятора, однак продовжить підтримувати операції з викупу та конвертації щонайменше до лютого 2024 року.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *