Платіжний гігант PayPal направив на реєстрацію чотири патентні заявки для запуску рішень, пов’язаних з NFT, L2 та метавсесвітами.
Припускається, що транзакції з токенами будуть проводитися ончейн та офчейн через неназваного стороннього постачальника послуг. У документі згадується Ethereum.
PayPal розраховує використовувати всі можливості NFT для токенізації:
“Актив в цьому прикладі може представляти собою будь-яку унікальну частину цифрових даних, яку можна відстежувати за допомогою децентралізованого блокчейн-реєстра. […] Прикладами таких активів є […] цифрові зображення і відео, музика, предмети колекціонування та інше мистецтво, а також документи на особисту власність, квитки на події, договори та інші предмети реального світу”.
Система налаштовується різними способами. Зокрема, забезпечити можливість часткових покупок за допомогою розподілу говернанс-токенів. У подальшому можна запустити торгівлю останніми.
Також серед опцій згадується використання “пов’язаного з постачальником послуг ДАО для підвищення ліквідності NFT через виділену платформу”. В токенах можна передбачити можливість отримання доходу від роялті.
Здійснюваний постачальником послуг процесінг допускає включення комплаєнс-вимог та управління ризиками. Для користувачів можливо, але не обов’язково наявність власних цифрових гаманців.
Сторонній брокер як альтернативу може запропонувати різні варіанти зберігання токенів та оформлення замовлення. Офчейн-транзакції обробляються в рамках “універсального гаманця”, пов’язаного з постачальником послуг та містить як гаманці покупця, так і продавця:
“Отже, подібний переказ не відображається в блокчейні. Немає необхідності транслювати транзакцію в мережу або оплачувати комісію (газ)”.
Відповідно до додатку в системі може бути використана будь-яка валюта.
У вересні PayPal запустив сервіс конвертації цифрових активів в фіат.
Раніше виробник апаратних гаманців Ledger оголосив про інтеграцію PayPal, яка дасть змогу користувачам зі США купувати криптовалюту за допомогою облікового запису платіжного сервісу.
Нагадаємо, 7 серпня компанія оголосила про запуск прив’язаного до долара США стейблкоіна PYUSD на базі Ethereum. Емітентом монети виступила інфраструктурна блокчейн-компанія Paxos.
У травні зі звіту компанії Комісії з цінних паперів і бірж США стало відомо, що міжнародна система PayPal зберігає криптовалюту клієнтів на суму $943 млн станом на кінець березня через стороннього кастодіана.