Нью-Йорк забороняє біржу CoinEx, арештовує $1,7 млн

CoinEx

CoinEx була закрита через те, що не змогла зареєструватися як брокер-дилер, а також за те, що «хибно уявляла себе як криптовалютну біржу», йдеться в повідомленні NYAG.

Генеральний прокурор, Летиція Джеймс, заборонила роботу гонконзької криптобіржі CoinEx у Нью-Йорку. Згідно з оголошенням від 15 червня, кошти біржі на суму понад 1,7 мільйона доларів були заарештовані нібито за те, що вона не зареєструвалася як брокер з цінних паперів та товарів.

Угода дозволяє попередній судовий процес проти CoinEx у лютому, коли штат Нью-Йорк звинуватив його в помилковому поданні себе як біржа та відмова від реєстрації в місцевих органах влади.

“У рамках сьогоднішнього наказу про згоду CoinEx заборонено пропонувати, продавати або купувати цінні папери та товари в Нью-Йорку, а також забороняється робити свою платформу доступною в штаті”, – йдеться в оголошенні.

Згідно з угодою, понад 1,1 мільйона доларів буде повернуто 4691 нью-йоркському інвестору, а штату буде виплачено понад 600 000 доларів у вигляді штрафів.

Крім того, CoinEx має впровадити геоблокування, щоб запобігти доступу з IP-адрес Нью-Йорка. CoinEx також заборонено створювати нові облікові записи для клієнтів із США.

«Сьогоднішня угода має бути попередженням для криптокомпаній про те, що ігнорування законів Нью-Йорка спричиняє серйозні наслідки. Мій офіс продовжить переслідування криптокомпаній, які нахабно ігнорують закон, вводять інвесторів в оману і наражають на ризик мешканців Нью-Йорка», — зазначив Джеймс у заяві.

Користувачі CoinEx зможуть повернути криптовалюту безпосередньо з біржі протягом наступних 90 днів. Після закінчення цього періоду правомочні інвестори зможуть отримувати кошти у фіатній валюті, надіславши електронного листа на адресу [email protected]. Згідно з оголошенням, інвесторам буде повернуто криптовалюту або грошові еквіваленти, що знаходяться на рахунках станом на 25 квітня 2023 року.

22 лютого Джеймс подав на CoinEx до Верховного суду Нью-Йорка до суду за нібито участь у «неодноразових та постійних шахрайських діях» та порушення державного закону Мартіна — одного з найсуворіших законів про боротьбу з шахрайством у країні. У скарзі Джеймс класифікував різні токени як “товари та цінні папери”, включаючи Amp (AMP), Кредити LBRY (LBC), Rally (RLY) та Terra (LUNA).

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *