Hut 8 завершила злиття з US Bitcoin

Hut 8 Mining оголосила про завершення процесу злиття з майнінговою компанією US Bitcoin (USBTC). Об’єднана компанія отримала назву Hut 8 Corp. (New Hut).

“Тепер ми офіційно працюємо як юридична особа Hut 8 Corp., зареєстрована в США, з 825 МВт енергії під управлінням на 11 об’єктах із самостійним майнінгом, хостингом, керованими послугами та високопродуктивними обчисленнями”, – ідеться в повідомленні.

Унаслідок угоди акції Hut 8 виключать із лістингів Фондової біржі Торонто і Nasdaq не пізніше 4 грудня 2023 року. Їх замінять цінними паперами New Hut під тикером HUT.

“New Hut зосереджена на підвищенні ефективності та поліпшенні всього спектра наших операцій, щоб гарантувати, що ми перебуваємо в хорошому становищі та маємо унікальну гнучкість у міру наближення до халвінгу”, – заявив президент компанії Ашер Генут.

На момент написання акції Hut 8 Mining торгуються по $2,08 (+9,47%).

Раніше Hut 8 Mining отримала схвалення на злиття з USBTC від Бюро з питань конкуренції Канади, Верховного суду Британської Колумбії та Комісії з цінних паперів і бірж США.

Нагадаємо, у червні компанія домовилася з Coinbase про відкриття кредитної лінії на $50 млн під заставу біткоїнів. Левертон тоді заявила, що кошти “забезпечать додаткову фінансову гнучкість” на період халвінгу в мережі першої криптовалюти.

У липні майнер повідомив про нові контракти на надання послуг у сфері високопродуктивних обчислень, включно з індустрією штучного інтелекту.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *