Експерти: 40% токенів Celestia дісталися аірдроп-хантерам

Приблизно 40% розподілених під час аірдропу токенів TIA платформи Celestia отримали мисливці за роздачами, виявили дослідники з X-explore.

Роздачу монет команда пов’язала з запуском основної мережі під назвою Lemon Mint, який відбувся 31 жовтня. 

Отримання TIA загалом запросила 138 981 адреса зі 191 391, яка мала на це право. Заявлений обсяг розподілу склав 44,4 млн токенів – 74% від запланованих 60 млн TIA.

Однак кількість гаманців, які здійснили так звану атаку Сивілли на аірдроп, виявилася практично еквівалентною числу звичайних учасників, підкреслили експерти.

Вони виділили кілька категорій хантерів, класифікувавши їх залежно від контрольованих адрес. Найбільший обсяг у 17,05 млн TIA (38,2% від загального видобутку) отримали 51 494 гаманців мисливців, які не входили до об’єднання.

На частку великомасштабних груп, які концентрували понад 20 адрес кожна, припало 5,22 млн TIA (20,1%). Інші категорії аірдроп-хантерів отримали приблизно такий самий обсяг активів.

Дослідники зазначили, що команді проєкту не вдалося ефективно відфільтрувати адреси, які атакують роздачу, незважаючи на наявність у них специфічних ознак.

Найефективніша група хантерів володіла загалом 300 гаманцями і отримала 77 391 TIA. Монети надходили рівними транзакціями у 258 токенів, що складно було не помітити, вважають аналітики.

Вони зазначили, що загалом групи атакувальників забезпечили сплеск ончейн-активності на початковому етапі шляхом великомасштабних операцій. Уже в четвертому блоці кількість транзакцій досягла 149, з яких 101 була пов’язана з діяльністю мисливців.

“Це сталося задовго до сплеску торгів після відкриття депозитів біржами на кшталт Binance, приблизно за 95 блоків потому”, – підкреслили експерти.

На їхню думку, серйозна активність до лістингу TIA на централізованих платформах, а також низка інших ознак, свідчать про наявність у дропхантерів “просунутих технічних навичок”.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *