Clean Spark купить біткоїн-майнери Antminer S21 на 4,4 EH/s

Американська майнінгова компанія CleanSpark придбає нещодавно презентовані Bitmain установки для видобутку біткоїна Antminer S21 загальним хешрейтом у 4,4 EH/s.

Постачання обладнання розпочнеться в січні 2024 року. У фірмі зазначили, що домовилися про угоду на вигідних умовах. Вони включають фінансування продавцем 20% загальної вартості покупки ($12,35 млн або $2,8 за TH/s). Термін погашення позики складе 365 днів після передачі пристроїв.

У Clean Spark очікують, що після введення в експлуатацію всіх майнерів хешрейт компанії перевищить 20 EH/s.

“Ефективність S21 повинна не тільки збільшити нашу потужність, а й знизити витрати на електроенергію в розрахунку на видобутий біткоїн […]. У результаті ми очікуємо, що більшу частину покупки ми профінансуємо за рахунок операційних грошових потоків”, – заявив CEO компанії Зак Бредфорд.

Показник енерговитрат у нового майнера Bitmain становить 17,5 J/TH, що майже на 20% нижче, ніж у S19 XP.

За рахунок розгортання нової партії обладнання у фірмі розраховують поліпшити загальну енергоефективність парку з поточних 28,4 J/TH до 23,5 J/TH – на 17,25%.

З огляду на заявлені цифри фінансування, сума угоди становитиме $61,75 млн, а пристрої обійдуться Clean Spark по $14 за TH/s.

На початку жовтня австралійський біткоїн-майнер анонсував купівлю у Bitmain 7000 одиниць Antminer S21 за $19,6 млн – також по $14 за TH/s. Китайський виробник надав фірмі річну відстрочку платежу на $2,9 млн.

За даними Hashrate Index, ринкові котирування пристроїв із рівнем енерговитрат менше ніж 25 J/TH становлять на момент написання $15,95 за TH/s.

Нагадаємо, ЗМІ повідомили про невиплату Bitmain у вересні частини зарплати всім співробітникам.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *