Ціна Tezos зросла на 6,3% на тлі різкого збільшення торгових обсягів в Кореї

Котирування Tezos (XTZ) підскочили на 6,3% протягом доби в умовах стагнації загальної капіталізації криптовалютного ринку. Вартість токену наразі становить приблизно $0,69, а в піку досягала $0,74.

Дані: CoinGecko.

Ця цінова динаміка супроводжувалася різким збільшенням обсягів торгів. За останні 24 години цей показник перевищив $132 млн, що в декілька разів більше, ніж за попередні 30 днів.

Найбільший внесок внесла південнокорейська біржа Upbit, де обсяг торгів XTZ в парі з воною наблизився до $42,5 млн. Це складає близько 32% від загального обсягу торгів.

Дані: CoinGecko.

Далі в рейтингу ринків токену розташувалися Binance, BiONE та XT.com. Останні дві платформи в основному спрямовані на азіатських користувачів.

Згідно з CoinGlass, різкий ріст ціни XTZ призвів до ліквідації позицій у деривативах на основі цього активу на рекордну суму понад $650 000.

Дані: CoinGlass.

За спостереженнями аналітиків з Decrypt, раніше подібні ситуації зі зростанням ціни на фоні стрибка обсягів торгів в Південній Кореї та ліквідацій на ринку ф’ючерсів спостерігалися з Bitcoin Cash (BCH), Aptos (APT), 1inch (1INCH) та Immutable (IMX).

Дані: Decrypt.

У всіх випадках далі відбувалось зниження котирувань.

Нагадаємо, ціна Ethereum (ETH) за добу впала на 2,6% після продажу Ethereum Foundation 1700 монет зі свого портфеля.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *