Учасники Project Guardian під керівництвом MAS запустили п’ять додаткових пілотних проєктів для тестування варіантів використання токенізації активів.
Вони торкнулися таких сфер, як лістинг, розподіл, торгівля, розрахунки та обслуговування активів.
Передбачається, що розробки стануть каталізатором інституційного впровадження цифрових активів з метою вивільнення ліквідності, розкриття інвестиційних можливостей і підвищення ефективності фінансових ринків.
Розширення ініціатив з токенізації активів
Citi, T. Rowe Price Associates, Inc. і Fidelity International тестують механізми ефективного визначення цін і проведення двосторонніх угод, а також вивчають постторгову звітність та аналітику в режимі реального часу.
BNY Mellon і OCBC перевіряють рішення для транскордонних валютних платежів, щоб забезпечити безпечні та сумісні платіжні рішення в неоднорідних мережах.
Ant Group тестує технологію управління казначейством для поліпшення фінансування управління ліквідністю по всьому світу. Очікується, що вона дасть змогу здійснювати мультивалютний кліринг і розрахунки в режимі реального часу через глобальний казначейський центр у Сінгапурі, який підтримує понад 40 валют.
Franklin Templeton вивчає можливість випуску токенізованого фонду грошового ринку через структуру компанії зі змінним капіталом (VCC), яка використовує мережі цифрових активів для ведення обліку часток фонду.
J.P. Morgan і Apollo співпрацюють у сфері використання цифрових активів для забезпечення безперешкодного інвестування та управління портфелями в довірчому управлінні, а також альтернативними активами, автоматичного перебалансування портфеля і масштабного налаштування. Це забезпечить економію часу та скорочення ручних процесів.
У рамках проєкту запустили новий напрямок роботи з фондами. Цей робочий процес спрямований на розв’язання податкових, політичних і юридичних питань при одночасному розширенні каналів збуту для керівників активами.
MAS співпрацюватиме з ACRA, щоб краще оцінити можливості та ризики впровадження цифрових акцій фондів VCC.
Запуск ініціатив у галузі інфраструктури для масштабування токенізованих ринків
MAS співпрацює з міжнародними регуляторами та установами, включно з BNY Mellon, DBS, JP Morgan і MUFG, для вивчення дизайну відкритої інфраструктури, в якій розміщуватимуться токенізовані фінансові активи та додатки.
Нова ініціатива Global Layer One (GL1) полегшить безперешкодні транскордонні транзакції та дасть змогу торгувати security-токенами через глобальні пули ліквідності з урахуванням нормативних вимог і керівних принципів.
MAS співпрацює з учасниками індустрії в розробці взаємопов’язаної мережевої моделі (INM), яка слугуватиме основою для обміну цифровими активами в незалежних блокчейнах. Це дасть змогу установам здійснювати транзакції одна з одною без необхідності перебування в одному ланцюжку.
Нагадаємо, у червні MAS представило доповідь, у якій підбило попередні підсумки Project Guardian. На той момент учасники перевірили «життєздатність» DeFi-додатків, а також варіанти трансформації реальних активів у цифрові токени без ризику для глобальної фінансової стабільності та цілісності.