Бум Bitcoin-економіки відкриває еру інновацій: Bybit Web3 у новому звіті розкриває потенціал рішень L2 в мережі Bitcoin

Завдяки відродженню інтересу до біткоїну (BTC), криптовалютне середовище зазнає значної трансформації. Bybit Web3, Web3-підрозділ Bybit, однієї з трьох найбільших світових криптовалютних бірж за торговим обсягом, глибоко занурюється в цю тенденцію в новому звіті. Він підкреслює ширший сплеск домінування біткоїну на ринку і досліджує зростаючу популярність рішень Рівня 2 (L2) в екосистемі Bitcoin.

Накопичення користувачів BTC зросли на 18% на фоні буму екосистеми біткоїну

У звіті підкреслюється чудове відродження BTC з 2023 року. Такі каталізатори, як впровадження ордіналів і стандартів BRC-20, схвалення спотових біткоїн-ETF і нещодавній халвінг, знову розпалили інтерес спільноти. Цей імпульс ще більше посилюється величезним потенціалом рішень Рівня 2 для відкриття нових можливостей мережі Bitcoin.

«Цей зростаючий інтерес спричинив революцію в інфраструктурі та рішеннях масштабування, побудованих над базовим рівнем Bitcoin (L1). Це означає дещо більше, ніж просто нові стандарти протоколів і токенів (наприклад, BRC-20) – ми є свідками появи інноваційних рішень Рівня 2 в мережі Bitcoin, які починають розкривати справжній потенціал економіки Bitcoin. Ці досягнення дозволяють поглянути на можливість звільнити капітал і використовувати найбільш визнані та перевірені технології в галузі на сьогодні», — додала Емілі Бао, євангеліст Bybit Web3.

Bybit Web3 збирає рекордну кількість користувачів під час прямої трансляції

Bybit підкреслює свою прихильність розвитку співпраці в екосистемі Bitcoin. Нещодавно відбулася пряма трансляція під назвою «Битва за наступну альфа-версію рішень Рівня 2 в Bitcoin: гроші Fomo проти серйозних BUIDL», лідери галузі обговорювали вплив переваги та панування Bitcoin на розвиток L2.

Нещодавно проведена пряма трансляція, присвячена розвитку екосистеми Bitcoin, привернула аудиторію, залучивши в п’ять разів більше звичайних глядачів, а кількість переглядів досягла дивовижних 376 000 на момент публікації, що підкреслює живий інтерес спільноти до розвитку економіки Bitcoin.

«Ми завжди розглядали біткоїн як засіб заощадження, прагнучи купити його в очікуванні зростання ціни», — сказав Хакан Зезіклі, співзасновник і генеральний директор BVEM, в прямому ефірі. «Але тепер, разом з оновленням 2021 року під назвою Taproot, ми почали бачити багато різних рішень Рівня 2, і багато різних розробників почали будівництво своїх проєктів на основі Bitcoin.

Десмонд Шоу, керівник операцій BSquared, зазначив розвиток децентралізованої фінансової системи, яка використовує безпрецедентну безпеку Bitcoin. Мережа Bitcoin дещо відстає з погляду різноманітності, й існує потреба в більш складних розробках. Ми з нетерпінням чекаємо наступного рівня складних dApps і протоколів — справжнім переломним моментом стануть сумісні з Ethereum Рівні 2, які будуть пов’язані з мережею Bitcoin. Це може призвести до появи хвилі службових токенів і протоколів, що, можливо, призведе до літа Bitcoin DeFi».

«Завдяки нашим спільним зусиллям ми прагнемо не тільки інтегрувати ці технології, але й сприяти їхньому розвитку, забезпечуючи безпечну, економічну і масштабовану мережу Bitcoin, — підсумувала Бао.

Запис цієї сесії тепер доступний, що дає користувачам можливість отримати цінну інформацію про цей ринок, що так швидко розвивається

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *