З понеділка угорські перевізники розпочнуть страйк

Угорські перевізники з понеділка, 11 грудня, почнуть страйкувати на кордоні з Україною, як це раніше зробили Польща та Словаччина. Їхні дії санкціонувала місцева поліція.

9418_kordon-perekrittya-1024x534.jpg (47.73 Kb)

Демонстрацію перевізники влаштують на прикордонному пункті пропуску “Захонь – Чоп”. Відповідна заява зʼявилася на сайті Асоціації угорських автоперевізників (MKFE) у пʼятницю, 8 грудня.

Цими діями біля кордону угорські перевізники хочуть привернути увагу Єврокомісії та уряду Угорщини до “серйозного впливу” угоди між Європейським Союзом та Україною. Вони стверджують, що через лібералізацію вантажних перевезень, яку вона передбачає, багато угорських підприємств опинилися “у критичній ситуації”.

Перевізники вимагають переглянути угоду та відновити ліцензійні квоти для українсько-угорських перевезень. В Асоціації також закликали “шукати засоби, які можуть надати можливість на рівні держав-членів стримувати експансію українських перевізників”.

“18 грудня Євросоюз і Україна знову сядуть за стіл переговорів. Ми віримо, що замість нинішньої жорсткої відмови вдасться добитися зрушення в переговорах і зарегульованість угоди між ЄС та Україною матиме більш сприятливий напрямок для угорських перевізників”, – сказано в заяві.

Віцепрезидент Асоціації міжнародних автоперевізників України Володимир Балін наголосив, що протест угорських перевізників матиме форму страйку, а не блокування кордону – вони стоятимуть біля дороги, аби висловити свою позицію. Про це він сказав в ефірі національного телемарафону.

“Ми розмовляли з цією асоціацією у вівторок, і їхня позиція незрозуміла. Вони кажуть, що “бездозвільна система” викривила ринок. Хоча угода України з ЄС, яку вони так хочуть скасувати, прямо забороняє нам здійснювати перевезення по території країн ЄС”, – зазначив Балін.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *