УЗ назвала найпопулярніший міжнародний потяг

Найбільш популярним залишається поїзд сполученням Київ – Варшава, на якому обмежена кількість місць через специфіку вагонів.

2277_175302.jpg (59.04 Kb)

З початку року державна “Укрзалізниця” перевезла майже 800 тис. пасажирів у міжнародному сполученні. В компанії очікують влітку на пожвавлення попиту на міжнародні рейси, повідомляє прес-служба перевізника

Зазначається, що найбільше пасажирів цьогоріч було перевезено у сполученні з Перемишлем – 451 тисяча, з Хелмом – 226 тисяч, з Варшавою – понад 82 тис.

“Найбільш популярним залишається поїзд №67/68 Київ – Варшава, кількість місць обмежена через специфіку вагонів. Тут використовуються вагони RIC, які можуть курсувати і українською, і європейською колією. Їх кількість у парку компанії обмежена”, – йдеться в повідомленні.

В УЗ рекомендують у разі, якщо пасажир не встиг купити квиток на цей поїзд, розглянути поїзд Львів – Рава-Руська – Варшава, а також рейси до Хелма та Перемишля. Продаж квитків відкриваються за 20 діб до відправлення поїзда.

Перевізник також відзначив, що компанія наразі активно готується до літнього сезону перевезень. Там нагадали, що в міжнародному сполученні курсує загалом 28 поїздів: 14 – з найбільших міст України та ще 14 – з прикордонних містечок.

Зокрема, поїзди курсують з українських населених пунктів до Польщі, Австрії, Чехії, Молдови, Угорщини, Словаччини.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *