“Укрзалізниця” запроваджує маршалів залізничної безпеки

В українських потягах та на вокзалах з’явиться воєнізована охорона – “Укрзалізниця” запроваджує маршалів залізничної безпеки. При цьому перші вже почали працювати.

Ukrzaliznicja Zaprovadzhuye Marshaliv Zaliznichnoyi Bezpeki Afd3b8a, Business News

Про це повідомили у самій компанії . Там зазначили, що метою такого нововведення є:

контролювати ситуацію у пасажирських перевезеннях;
своєчасно реагувати у разі потреби.
“Укрзалізниця” вводить маршалів залізничної безпеки на вокзалах та у поїздах вводить маршалів залізничної безпеки. Це працівники відомчої воєнізованої охорони товариства”, – йдеться у повідомленні.

Працюватимуть без форми

Водночас, зазначили у компанії, на відміну від охоронців, які працюють на об’єктах залізниці у службовій формі з усіма відмітними знаками, маршали працюють не публічно. Тому “вирахувати” їх із пасажирів неможливо. Таку форму організації роботи охорони у компанії “підглянули” у авіаперевізників.

“Це поширена модель роботи підрозділів безпеки на авіаційних маршрутах. Перед нашими маршалами, які перебувають у поїздах та на вокзалах, стоїть завдання оцінити ризики та оперативно відреагувати на загрозу, яка може виникати під час подорожі пасажирів”, – пояснили в Укрзалізниці.

Маршали вже працюють

Запуск роботи маршалів залізничної безпеки вже відбувся. Сталося це у вересні.

Як пояснили в компанії, вони працюють на одному з популярних західних напрямків, “що потребує більшої уваги для забезпечення безпеки пасажирів”.

Крім того, зазначається, раніше в рамках реалізації проекту “Залізна безпека” компанія запровадила супровід воєнізованої охорони у 9 пасажирських поїздах.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *