Великі черги вантажівок: ситуація на кордоні з Польщею

На кордоні з Польщею продовжується блокування руху вантажівок на трьох напрямках.

5243_630_360_1655013510-201.jpg (77.31 Kb)

На ранок 17 листопада на території Польщі в напрямку виїзду з країни очікувало в черзі близько 2400 вантажних транспортних засобів. Про це в ефірі національного телемарафону розповів речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко, передає Gazeta.ua.

Найбільше вантажівок було біля пункту пропуску “Ягодин” – 1100. Решта – на напрямках пунктів пропуску “Краківець” та “Рава-Руська”.

“Це саме ті три напрямки, де польські перевізники на території Польщі блокують під’їзні шляхи до кордону. За годину учасники цієї акції пропускають по кілька вантажних транспортних засобів. У всіх напрямках: як на виїзд з Польщі, так і на в’їзд до Польщі”, – сказав Демченко.

За його словами, дещо інтенсивніший рух спостерігається на пункті пропуску “Краківець”, коли вантажівки їдуть з України до Польщі.

“Кількість транспортних засобів, які очікують на перетин кордону з Польщі в Україну, від 6 числа поступово росла і останні кілька днів тримається на рівні 2 400 – 2 500 транспортних засобів”, – зазначив Демченко.

Він розповів, що деякі перевізники обирають для себе інші маршрути та пункти пропуску. Зокрема вже кілька днів спостерігається скупчення вантажівок навпроти пункту пропуску “Шегині”, де перебуває близько 1100 вантажівок.

Стосовно попереджувального страйку словацьких перевізників на знак солідарності з польськими, то, за словами Демченка, через пункт пропуску “Ужгород” на кордоні зі Словаччиною інтенсивність руху вантажівок зберігалася.

“Вже по завершенню дій, які вчинили словацькі перевізники на території Словаччини, нам повідомили наші колеги з прикордонної служби Словаччини. Це тривало, за їхньою інформацією, близько 30 хвилин. І кардинального перекриття руху для вантажівок не відбувалося”, – сказав Демченко.

Протягом ночі інтенсивність руху по напрямку пункту пропуску “Ужгород” також зберігалася.

“Близько 350 вантажних транспортних засобів на цьому напрямку загалом за добу перетнуло кордон в обох напрямках”, – додав Демченко.

Черга на території Словаччини в бік України складає близько 500 вантажівок.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *