В УЗ прокоментували ситуацію із рухом поїздів в умовах негоди

Увечері в суботу, 2 грудня, у Польщі вирував снігопад, через що у кількох воєводствах виникли масові затримки поїздів, зокрема й тих, що прямували в Україну. Зокрема, потяг №36 Перемишль – Одеса та №54 Перемишль – Київ були змушені чекати додаткову годину в Перемишлі.

6447_photo_2023-09-03_11-20-06.jpg (72.18 Kb)

Про це повідомили в офіційному Telegram-каналі “Укрзалізниці”. “Усіх пасажирів, що навіть з урахуванням додаткового часу на пересадку не встигнуть на свій український поїзд, ми приймемо на ранковому рейсі за тими ж квитками”, – зазначили в компанії.

Тим часом поїзд №119/120 Хелм – Київ прямував до української столиці із запізненням в 1 годину і 37 хвилин. Зважаючи на те, що він мав прибути до Києва напередодні комендантської години, в “Укрзалізниці” подбали про пасажирів. Поїзд зустрічали вокзальні стюарди та надані містом автобуси, які розвезли пасажирів по домівках у супроводі патрульних авто.

Загалом ситуація із рухом поїздів в умовах негоди у нашій країні контрольована. Із 84 поїздів “Укрзалізниці” лише три рухалися із затримкою понад 1 годину.

“Продовжуємо рух крізь сніг”, – зазначили в “Укрзалізниці”.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *