В Угорщині затримано вагони Київ – Відень: що сталося

В Угорщині затримано вагони Київ – Відень. Причина – збій прикордонної облікової системи. Через це до кінцевої станції поїзди не доїдуть, а фінальною станцією стане угорський Будапешт. Відповідно, пасажирам з Відня до Києва потрібно буде дістатися до свого місця з додатковою пересадкою.

2341_im8x383-ukraine-eu_volynnews.jpg (51.95 Kb)

Про це повідомили в “Укрзалізниці”. Там зазначили: це вже не перший подібний випадок. “Ця ситуація на угорському кордоні має ознаки регулярності”, – поскаржилися в компанії.

Річ у тім, пояснили залізничники, що останнім часом Угорщина та Австрія “з різних причин допускають запізнення поїздів, з якими прямують причіпні вагони Київ – Відень”. Що ламає розклад руху та підв’язки перепричіпок цих вагонів одразу в обох напрямках.

“Результат – вагони прибувають із запізненням на кінцеві станції, а у випадку значного запізнення вагони можуть слідувати лише до/зі станції Будапешт-Келеті. “Укрзалізниця” вже підготувала необхідні зміни до розкладу руху, які унеможливлять такі ситуації, але ми змушені чекати до моменту введення нового розкладу руху на угорських та австрійських залізницях”, – розповіли в компанії.

Що робити пасажирам

Якщо ви прямуєте до Відня, а вагон через запізнення завершує маршрут у Будапешті.
У такому разі слід пересісти з тим же квитком на будь-який поїзд до Відня. Зі станції Будапешт-Келеті вони вирушають щогодини. Шукати ж її містом не доведеться – це та сама станція, до якої прибувають вагони з Києва.

Якщо ви у Відні, а вагон Відень – Київ через затримку завершив подорож у Будапешті.
Вагони до Києва відправлятимуться разом із поїздом EC 149 “Хортобадь” Відень – Захонь. Але будуть причеплені до нього не у Відні, а в Будапешті. Відповідно, у Відні можна сісти з квитками до Києва на цей же поїзд та доїхати ним до Будапешта, а вже в угорській столиці пересісти у прямі вагони до Києва.

“У цих випадках для проїзду між Будапештом та Віднем жодних додаткових оплат чи квитків не потрібно. Право на поїздку дає квиток в український вагон. Гарантоване сидяче місце за бажанням можна придбати додатково, але і без резервації ви можете скористатися будь-яким місцем у поїзді, допоки воно вільне. Час поїздки між Віднем та Будапештом – 2,5 години”, – розповіли в “Укрзалізниці”.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *