В “Дії” запустили бета-тестування сервісу купівлі та продажу авто

Скористатися послугою можна буде за кілька кліків та без центру МВС.

V Diyi Zapustili Beta Testuvannja Servisu Kupivli Ta Prodazhu Avto 254ddc6, Business News

У мобільному застосунку державних послуг “Дія” запустили бета-тестування сервісу купівлі та продажу автомобіля.

“В нас багато попереду революційних послуг. Зараз у нас в бета-тесті можливість купити, продати автомобіль через “Дію”. Без центру МВС, без “бігунків”, які за тисячі гривень пропонують купити місце у черзі. Можливість в кілька кліків продати, купити автомобіль у “Дії”, – повідомив віце-прем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій України – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров на Міжнародному економічному форумі у Києві.

Український ринок авто – останні новини
На початку жовтня 2023 року повідомлялося, що в Україні збільшується попит на ринку нових легковиків. Всього з січня по вересень 2023 року українці придбали 43,9 тис. нових легкових авто, що аж на 58% більше, ніж за аналогічний період минулого року. У вересні українці придбали 5,7 тис нових легкових автомобілів. Таким чином відносно вересня 2022 року попит на нові легковики зріс на 67%.

Також впродовж вересня в Україні продовжив збільшуватися попит на електромобілі. Так, український автопарк поповнили 4298 електромобілі. Основну масу зареєстрованих за місяць електромобілів склали легкові автомобілі – 4215 авто, серед яких 769 нових та 3446 уживаних авто.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *