Що буде з цінами на авто

Днями ЗМІ повідомляли, що авторинок відреагував на ініціативу уряду щодо запровадження 15% військового збору при купівлі (першій реєстрації авто) стрімким зростанням продажів. Нібито, через це українські автосалони майже спустіли.

4131_avtomobili-bu.jpg (89.58 Kb)

Втім, експерти, поки що не бачать стрімкого зростання попиту на найбільш популярні категорії автомобілів.
«‎Такого безпосереднього впливу на продажі автомобілів і на ринок загалом ми не помітили. Зазвичай він інертний і не реагує так швидко одразу на плітки про додаткові мита. Тим більше, що з початку травня через прийняття закону про мобілізацію ринок сильно просів”‎, — розповів агенції засновник сервісу з автопідбору Motor Scout Євген Білецький.
«Скажімо, так, але це пов’язано с більш дорогими брендами», — заявив у свою чергу один з дилерів Renault, коментуючи УНІАН інформацію щодо зростання попиту через нову законодавчу ініціативу.
При цьому експерти припускають, що в майбутньому вона може вплинути на ринок більш суттєво.
«Ну і цей податок сильніше вплине саме на нові автомобілі. Я, чесно кажучи, взагалі думаю, що він його (ринок, — УНІАН) вб’є, а ось на вживані і на привезені з США це вплине не так сильно, адже оподатковуватись буде лише сума в інвойсі та комісія», — додав Євген Білецький.
Раніше експерти з’ясували, що обладнанні бензиновими двигунами внутрішнього згоряння нові легковики продовжують домінувати на українському ринку. Серед нових легкових авто з бензиновими ДВЗ найбільшим попитом у цьому році користувалась Mazda CX5. Якщо казати про імпортовані вживані авто з бензиновими ДВЗ, то тут лідером виявився Volkswagen Golf.
Також повідомлялось, що в Україні різко зріс попит на автомобілі з Китаю: за перше півріччя громадяни нашої країни придбали близько 7,3 тисячі легкових авто, ввезених з Китаю.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *