Мер Дорогуська не дозволив нової блокади на кордоні з Україною

Мер польської ґміни Дорогуськ Войцех Сава заборонив перевізникам розпочати нову блокаду на кордоні з Україною. Пункт пропуску “Ягодин-Дорогуськ” був розблокований з 11 грудня, оскільки мер Дорогуська відкликав дозвіл на акцію протесту. Однак страйкарі у середу, 13 грудня, заявили про намір знову закрити під’їзд до кордону для вантажівок.

9418_kordon-perekrittya-1024x534.jpg (47.73 Kb)

Про це повідомило польське видання RMF24. Зазначається, що організатори минулого локдауну подали нову заявку на повторну блокаду кордону, яка мала розпочатись з 18 грудня.

Новий протест мав би виглядати точно так само, як і минулий. Але мер Дорогуська не схвалив заявку перевізників, заборонивши знову влаштовувати блокаду.

Страйкарі заявили, що звернуться до суду, а 14 грудня подадуть нові заяви на протести в кількох місцях.

Відкликаючи дозвіл на акцію протесту перевізників на під’їзді до прикордонного переходу з Україною, Войцех Сава послався на законодавчу причину – загрозу майну у значних розмірах. Це включає фінансові втрати підприємців.

Міський голова зазначив, що блокада кордону торкнулась не лише водіїв. Втрачають підприємці, працюючі та інші соціальні групи – це вирішальний фактор, наголосив Войцех Сава.

Нагадаємо, польським перевізникам на чолі з ультраправим політиком Рафалом Меклером не вдалося повторно заблокувати найбільший пункт пропуску на кордоні України та Польщі “Ягодин – Дорогуськ”. У ніч на 12 грудня вони намагалися повністю перекрити рух нібито “зламаною” фурою, але їм не вдалось знову влаштувати черги.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *