Компанія RegioJet готова до запуску поїзда Прага – Чоп – Прага

Чеська залізнична пасажирська компанія RegioJet прийняла всі істотні умови “Укрзалізниці” та готова до запуску поїздів за маршрутом Прага – Чоп – Прага. Наразі очікується укладання договору. Очікується, що квитки коштуватимуть близько 1000 грн, а у вагонах подаватимуть каву та забезпечуватимуть доступ до Wi-Fi.

3836_photo_2023-09-03_11-20-06.jpg (72.18 Kb)

“Компанія RegioJet повністю готова до початку курсування поїздів за маршрутом Прага – Чоп – Прага. Зараз ми очікуємо укладення договору з боку “Укрзалізниці”. Усі істотні умови прийняті”, – повідомили в компанії, передають ЗМІ.

При цьому наголошується: за словами голови правління “Укрзалізниці” Євгена Лященка, переговори з чехами йшли непросто. Причина – комерційні умови.

“З Regiojet у нас відбулися всі переговори. Комерційні й технічні питання було вирішено. Але Regiojet хоче дещо кращі комерційні умови. …Ми на це не погоджуємося. …УЗ не може піти на таке раптове підвищення їхнього запиту”, – повідомляв він раніше.

Що відомо про поїзд

Раніше ж власник RegioJet повідомляв, що рейс Чоп – Прага матиме три вагони на 140 місць. З них:

80 місць – у спальних вагонах;
60 – у вагонах із сидячими місцями.
Квитки коштуватимуть близько 25 євро (понад 1000 грн за актуальним курсом). У їхню вартість входитимуть:

безкоштовна вода;
кава;
доступ до Wi-Fi.
Час у дорозі – 13 годин 30 хвилин, включно з паспортним контролем на словацькому кордоні. Вагони з Чопа прямуватимуть у складі поїзда Прага – Кошице, який складається з 18 вагонів. Пасажири будуть забезпечені сніданком і вечерею.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *