Ігнат висловився щодо відновлення польотів в Україні

Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат заявив, що відновлювати авіасполучення в Україні поки небезпечно.

0851_7c71c0eb9c5cd780c6f926e303e287.jpeg (20.99 Kb)

В ефірі телемарафону він пояснив, що, на його думку, під час війни робота цивільної авіації навряд чи можлива. Про таку можливість раніше говорили у авіакомпанії Ryanair.

Ігнат додав, що домовлятися з росією про припинення обстрілів буде неможливо. Він нагадав «зерновий коридор», з якого москва вийшла одноосібно. Зараз всі аеродроми в Україні є оперативними.

«У нас війна, у нас воєнний стан, і ви бачите, що долітає усюди, в будь-якій точці країни можуть з’явитись ракети, ворожі дрони. Скільки летить „Кинжал“, ми всі теж знаємо. І думаю, це дійсно приємно, що навіть попри таку ситуацію є бажаючі прийти на український авіаційний ринок. Ми велика держава, нам потрібне авіаційне сполучення не лише з іншими країнами, але й усередині країни», — сказав речник Повітряних сил ЗСУ.

Ігнат також нагадав про питання страхування літаків та пасажирів, особливо у країні, яка воює.

«У нас дуже велика територія, ракети летять звідусіль і різних типів, противник потужний, має технологічну зброю. Звісно, дуже хочеться, щоб запрацювала авіація, але у нас перекритий повітряний простір над Україною, і думаю, ще не скоро його відкриють», — підсумував він.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *