Які міфи щодо економії пального можуть нашкодити авто

Існує багато міфів про те, як знизити витрати палива українцям. Є такі, які в кращому разі ніяк не вплинуть на авто, а деякі можуть нашкодити .

6262_7pdkovy4.jpg (50.42 Kb)

Які міфи про те, як зменшити витрату палива та як це може нашкодити машині – розбирався OBOZREVATEL.

Міф №1

При з’їзді з гірки слід включати нейтральну передачу. Цей спосіб є міфом. Якби ми жили 30 років тому, то така порада була б актуальною, але сьогодні машини оснащуються системою ЕПХГ (економайзер примусового холостого ходу). Ця система припиняє подачу двигуна під час гальмування. З цією системою, якщо ви увімкнете нейтральну передачу, система відключиться, а отже, економія закінчиться.

Цей режим сприяє виведенню із двигуна різних забруднень. У зв’язку з цим спуск з гірки сприяє як економії, так і прочищенню двигуна.

Міф №2

Чим швидше перейти не вище передачу, тим краще буде показник економічності. Найкращі обороти двигуна – 2500-3500 об/хв. Це з тим, що саме цих обертах краще вентилюється камера згоряння. При 1500 об/хв зростає споживання палива.

При оборотах менше ніж 1500 серйозно збільшується споживання палива. Це тому, що вмикається система холодного ходу, що сприяє зростанню витрат палива.

Міф №3

У пробці завжди потрібно заглушувати двигун. Цей спосіб економії палива працює тільки в тому випадку, якщо ви зупиняєтеся більше, ніж на одну хвилину , і вам при цьому відомо, що ви зупиняєтеся більше, ніж на хвилину.

При цьому якщо часто глушити і заводити двигун, це суттєво підвищує рівень зносу двигуна та веде до перевитрати палива. Та й акумулятор при цьому швидше виходить з ладу.

Міф №4

Для економії палива необхідно повільно набирати швидкість. Слід зазначити, що плавність набору швидкості допоможе заощадити, повільна швидкість набору швидкості – ні.

Якщо ви довго їхатимете на нижніх передачах, це призведе тільки до збільшення показника витрати палива. Адже всі ми знаємо, що при прискоренні зростає витрата палива. Однак, якщо набір швидкості буде здійснено швидко, то двигун швидко набуде нормальних обертів, що витрата палива зменшить.

Міф №5

Спойлер зменшує витрату палива. Це найнаївніший міф. Спойлер виконує завдання притискання машини до дороги на великій швидкості. А притискання авто до землі здійснюється завдяки опору повітря. І від кута установки антикрила та його площі залежить лише те, наскільки воно збільшить витрату палива.

Якщо вам потрібно знизити витрати палива, потрібно відмовитися від використання будь-яких типів спойлерів. Якщо ж ви не захоплюєтеся швидкісною їздою.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *